Vaknet-TV is het dagelijkse
televisiekanaal voor de
supermarktondernemer.

Levensmiddelenkrant: Foodkalender

Dossiers

RSS
 
Laatste nieuws Meest gelezen Per formule

Introducties & Acties:

 
ga Naar het archief Introducties en Acties
 
ga Naar het archief Advertorials

Matig jaar voor Super de Boer

Handel | 19-01-2010 14:42 | Willem-Paul de Mooij

AMERSFOORT - Super de Boer heeft een matig jaar achter de rug. De consumentenomzet nam in 2009 met 1,4 procent toe naar een omzet van 2.084 miljoen euro. SdB had vorig jaar zes minder winkels dan in 2008.

Dat blijkt uit de cijfers van Super de Boer over 2009. De netto-omzet van SdB kwam vorig jaar uit op 1.649 miljoen euro. Het vierde kwartaal was relatief goed voor de keten. Ten opzichte van 2008 werd er in Q3 een omzetplus van 3,9 procent gerealiseerd naar 663 miljoen euro. Deze omzettoename is volgens SdB mede toe te schrijven aan een extra koopweek ten opzichte van 2008. Ook de kerstverkopen waren succesvol voor SdB. Tijdens deze periode werd een plus van 4,4 procent gerealiseerd.

Einde beursnotering

Na de overname van SdB door Jumbo is inmiddels het gehele vermogen, dat voor uitkering aan aandeelhouders ter beschikking stond, uitgekeerd. De laatste officiële handelsdag in het SdB-aandeel was afgelopen maandag. Dinsdag werd de beursnotering beëindigd.

Delen |
Naar het complete nieuwsoverzicht