Lidl ronselt hulpkrachten
Handel | 12-02-2010 07:28 | Willem-Paul de Mooij
NIEUWVEEN - Lidl heeft deze week een landelijke flyer verspreid waarmee de discounter nieuwe hulpkrachten wil ronselen. Opvallend genoeg spreekt de speciale 'kassabon' in eerste instantie de ouders aan.
"Deze bon zorgt ervoor dat uw dochter of zoon weer dikke maatjes wordt met de betaalautomaat", grapt de flyer dan ook. Met de bon doet de harddiscounter met name een beroep op flexibele hulpkrachten die 's avonds en in het weekend willen werken. Lidl vertelt ouders dat werken bij de discounter leuk en afwisselend is en voor een 'aardige bijverdienste' zorgt. "Het biedt uw zoon of dochter de kans om buiten schooltijd alvast wat werkervaring op te doen", belooft de flyer.
Op de achterkant van de 'bon' kunnen geïnteresseerde jongeren direct een 'sollicitatieformulier' invullen en aangeven hoeveel uur per week ze beschikbaar zijn. Verder kunnen ze terecht op www.werkenbijlidl.nl. Het is nog niet bekend hoeveel hulpkrachten de keten precies nodig heeft en of de ronselactie nu al succesvol is te noemen.
Naar het complete nieuwsoverzicht


