Dossiers

RSS
 
Laatste nieuws Meest gelezen Per formule

Introducties & Acties:

 
ga Naar het archief Introducties en Acties
 
ga Naar het archief Advertorials

Koetjesreep vanaf nu met duurzame cacao

Assortiment | 10-05-2013 12:39

 

OLEN (B) - De Koetjesreep wordt UTZ gecertificeerd. Met het keurmerk voor duurzaam geteelde cacaobonen wil The Belgian Chocolate Group, producent van de chocoladereep, haar maatschappelijke verantwoordelijkheid nemen voor duurzame cacao.

meer

Peijnenburg zegt sorry

Assortiment | 11-03-2013 10:11

 

GELDROP – Koekbakker Peijnenburg maakt maandag in een paginagrote advertentie excuses aan Telegraaf-abonnees die bij Albert Heijn naast een gratis koek grepen van de fabrikant.

meer

Foodwatch in actie tegen foute kindermarketing

Assortiment | 25-02-2013 11:12

 

AMSTERDAM - Voedselwaakhond foodwatch wil dat reclame voor ongezonde producten gericht op kinderen verboden wordt. Hiervoor is de organisatie een burgerinitiatief gestart.

meer

Eigen foto en tekst op wikkel Verkade-reep

Assortiment | 08-02-2013 09:23

 

ZAANDAM - Bij koekjes- en chocoladefabrikant is het tijdelijk mogelijk online je eigen gepersonaliseerde wikkel voor een chocoladereep te maken.

meer

Chocoladefabrikanten ontkennen prijsafspraken NL

Assortiment | 31-01-2013 11:41

 

BONN – De grote chocolademerken in Duitsland zijn donderdag afgestraft met forse boetes voor het jarenlang kunstmatig hoog houden van hun prijzen. Hoewel allen actief zijn in Nederland, is in ons land vooralsnog geen verdenking gerezen tegen de producenten.

meer