Bloemen & Planten
Supermarkten trekken tulpenhandel uit slop
Assortiment Vers | 15-01-2010 11:52
AALSMEER / RIJNSBURG - De tulpenmarkt maakt een slechte periode door. De aanvoer ligt op een hoog niveau en de Europese afzetmarkt ligt plat. Nederlandse supermarkten maken echter veel goed en kopen massaal tulpen in op de bloemenveilingen.
meer
'Flowertower brengt emotie in bloemenverkoop'
Assortiment Vers | 13-12-2009 14:48
NIEUWVEEN – Supermarkten schieten tekort in het ‘emotievol’ presenteren van bloemen en planten, vindt FloraHolland. Daarom nam het veilingbedrijf zelf het initiatief. Het ontwikkelde de flowertower, een display met een hoog impulsgehalte, geschikt voor elke retailformule.
meer
Bloemen- en groenteoorlog in Oosterhout
Assortiment Vers | 09-11-2009 08:14
OOSTERHOUT - Bloemenkiosk De Boeketterie op de Patrijslaan in Oosterhout verkoopt sinds kort ook groente en fruit. De bloemenboer is boos op de naastgelegen Nettorama die sinds kort ook bloemen en planten verkoopt.
meer
AH start verkoop 'eerlijke' rozen
Assortiment Vers | 13-10-2009 08:03
ZAANDAM - Albert Heijn is gestart met de verkoop van gemengde lange rozen onder het AH puur&eerlijk merk.
meer


