U ontvangt deze nieuwsbrief omdat u zich aangemeld heeft bij OPN
Kunt u deze nieuwsbrief niet goed lezen? %%webversion%%
levensmiddelenkrant
naarwww.levensmiddelenkrant.nl
nieuwsbrief nummer 3 - 10 2009
     
  In deze nieuwsbrief:

 
  175 tot 200 winkels naar Jumbo-formule
 
  PLUS: 'Wij hebben de kans niet gekregen'
 
  Inkoopclub Jumbo en C1000 start in januari
 
  ING: 'Waar blijft de kwaliteit?'
 
  'Beursgang Jumbo zou geen slecht idee zijn'
 
  Sperwer: hoger bod niet verantwoord
 
  Van Eerd: 'SdB past goed bij Jumbo-strategie'
 
     
 

Deze nieuwsbrief van Levensmiddelenkrant ontvangt u omdat u volgens ons bestand een rol speelt binnen de foodsector. Als u deze nieuwsbrief ook na 1 november wilt blijven ontvangen, meldt u zich dan nu aan via deze link!

Let op! Deze nieuwsbrief verschijnt niet dagelijks, maar ontvangt u alleen wanneer er relevant nieuws is te melden. De nieuwsbrief maakt onderdeel uit van de nieuwe crossmediale aanpak van uitgeverij Ondernemers Pers Nederland, met verder een compleet gerestylde LevensmiddelenKrant, het narrowcastingkanaal Vaknet-TV en de website www.levensmiddelenkrant.nl. Kijk op deze site voor meer informatie. Levensmiddelenkrant, niet voor niets het meest gelezen vakblad uit de branche.

 
 
 
  175 tot 200 winkels naar Jumbo-formule

 HOUTEN - Jumbo gaat 175 tot 200 Super de Boer-winkels ombouwen in een periode van drie jaar. Ook kleinere SdB-winkels vanaf 700 m2 gaan om naar de Jumbo-formule.

pijltje meer
 
 
 
  PLUS: 'Wij hebben de kans niet gekregen'

NIEUWVEEN - Sperwer heeft afgelopen weekend niet de kans gehad om over het laatste bod van Jumbo heen te gaan in de overnamestrijd rondom super de Boer. Dat zegt Harold van Velsen, voorzitter van de PLUS-ondernemers.

pijltje meer
 
 
 
  Inkoopclub Jumbo en C1000 start in januari

 AMERSFOORT – De nieuwe inkoopcombinatie die C1000 met Jumbo gaat vormen, krijgt begin januari 2010 gestalte. De nieuwe inkoopcombinatie zal goed zijn voor een marktaandeel van 25 procent.

pijltje meer
 
 
 
  ING: 'Waar blijft de kwaliteit?'

NIEUWVEEN -De overname van Super de Boer door Jumbo dreigt de focus op prijs nog verder te verscherpen. Dat zegt Dirk Mulder, sectormanager Handel van het ING Economisch Bureau tegenover Levensmiddelenkrant. "Ik zie dit als grootste probleem in de huidige foodmarkt.”

pijltje meer
 
 
 
  'Beursgang Jumbo zou geen slecht idee zijn'

 NIEUWVEEN - Jumbo moet diep in de buidel tasten om 552 miljoen euro voor Super de Boer te kunnen betalen. "Het tempo van de ombouw van winkels van Super de Boer naar Jumbo kan hierdoor lager liggen dan gepland. Een beursgang zou geen slecht idee zijn."

pijltje meer
 
 
 
  Sperwer: hoger bod niet verantwoord

 DE BILT - Een hoger bod op Jumbo is niet verantwoord. Sperwer ziet daarom af van een bieding op Jumbo. "Een nog hoger bod achten wij, ondanks onze financieel sterke positie en een gegarandeerde financiering door de bank, niet verantwoord." 

pijltje meer
 
 
 
  Van Eerd: 'SdB past goed bij Jumbo-strategie'

 NIEUWVEEN – Jumbo heeft een definitieve overeenstemming bereikt over de overname van Super de Boer. Volgens directeur Frits van Eerd past SdB ‘zeer goed in de strategie die Jumbo voor de toekomst heeft.’

pijltje meer
 
 
 
     
Deze informatie wordt verspreid onder klanten van OPN. Wanneer u de informatie niet meer wenst te
ontvangen, dan kunt u zich %%unsubscribelink%% (door het volgen van de link bent u direct afgemeld).