NIEUWVEEN - De omzet van C1000 kwam vorig jaar uit op bijna 4 miljard euro. Voor C1000-topman Tom Heidman reden om positief terug te kijken op "een bewogen jaar." Lees meer
Horecava 2012 toont positieve horecabranche
FOTOREPORTAGE
AMSTERDAM - Het gaat niet goed in de klassieke Nederlandse horeca. Tijdens de deze week in Amsterdam RAI gehouden Horecava was daar echter niets van te merken. De drukbezochte horecavakbeurs stond in het teken van beleving, innovaties en contacten.
NIEUWVEEN - Behalve slecht voor het welzijn voor dieren zijn kiloknallers ook slecht voor werknemers in de vleessector. Dat zegt CNV Vakmensen tegenover De Volkskrant.
AMSTERDAM - Pizzaketen New York Pizza wil het supermarktkanaal in met een range producten waarmee consumenten zelf thuis een verse pizza kunnen bereiden.
AMSTERDAM - Het MSC-keurmerk heeft er niet toe geleid dat de visstanden zijn verbeterd. Wetenschappers keuren een nieuw rapport hierover af, terwijl MSC zelf stelt dat nu is bewezen dat het keurmerk wel degelijk helpt voor een beter milieu.
NIEUWVEEN - Kipproducten kunnen gewoon worden gegeten, of deze nu afkomstig zijn uit Duitsland of niet. Dat zegt de Consumentenbond nu in Duitsland ophef is gekomen over de ESBL- en MRSA-bacterie in het merendeel van haar supermarkten.
AMERSFOORT – In navolging van vele andere winkels komt nu ook C1000 met haar eigen app. De formule heeft een app ontwikkelt voor zowel smartphones (iPhone en Android) als iPad.
Deze informatie wordt verspreid onder klanten van OPN. Wanneer u de informatie niet meer wenst te ontvangen, dan kunt u zich %%unsubscribelink%% (door het volgen van de link bent u direct afgemeld).