ZAANDAM – Albert Heijn wil het gebruik van herbruikbare bekers bij AH to go verder stimuleren. Met vier nieuwe ontwerpen wil de supermarkt klanten helpen om hun koffiegebruik onderweg verder te verduurzamen.
De nieuwe bekers zijn voorzien van een drinktuit, waardoor de koffie volgens Albert Heijn langer warm blijft. Op iedere beker staat bovendien een eigen quote. Deze pakkende teksten zijn bedacht door klanten naar aanleiding van een oproep via de socialmediakanalen van Albert Heijn.
Verdubbelen
Albert Heijn heeft als doel om het gebruik van eigen bekers door klanten te verdubbelen. Koffie is al jarenlang een van de meest verkochte producten bij AH to go. Voor klanten die regelmatig koffie to go halen, kan een herbruikbare beker volgens de supermarkt dan ook eenvoudig onderdeel worden van de dagelijkse routine.
De nieuwe bekers zijn zolang de voorraad strekt verkrijgbaar bij alle AH to go-winkels. De prijs bedraagt 6,96 euro.
Bron: Levensmiddelenkrant / Out.of.Home Shops