Primeur voor 'nieuwe stijl Coop' in Nieuwehorne

NIEUWEHORNE - Coop Nieuwehorne is donderdag als eerste Coop supermarkt over op de nieuwe stijl van de supermarktketen. Dit betreft een doorvertaling van de nieuwe signing die eerder in Supercoop Spijkenisse (zie foto) is toegepast.

Met een uitbreiding van 750 naar 1100 vierkante meter presenteert Coop Nieuwehorne zich in een compleet vernieuwd jasje. Commercieel directeur Gerard Koning: “Met onze vernieuwde Coop in Nieuwehorne zetten we het format nieuwe stijl verder op de kaart. Lay-out technisch en qua signing is deze winkel weer doorontwikkeld. De signing is gebaseerd op onze coöperatieve identiteit. De kennis die we op doen met deze pilot gebruiken we voor een verdere doorontwikkeling van de formule.’
Ook ondernemer Auke Brouwer is blij met de noviteit die de winkel in Nieuwehorne heeft gekregen. “We zijn trots dat we als eerste Coop supermarkt overstappen op de nieuwe stijl. In de winkel is gebruik gemaakt van een nieuwe mix van bestaande kleuren hetgeen leidt tot een uitgesproken en overtuigende vormgeving. Verdere invulling is gebaseerd rondom de pijlers assortiment, kwaliteit en vers, passend bij de pay-off ‘Bij Coop bent u de Baas’.

Koffie en bloemen
De uitbreiding van het aantal vierkante meters in de winkel betekent niet alleen een uitbreiding van het assortiment, maar ook de toevoeging van een café en een vernieuwde bloemisterij. “We bieden klanten meer dan alleen een plek om hun boodschappen te doen”, zegt Brouwer. “Onze grote bloemisterij biedt klanten bloemen vers van de veiling. De bossen worden bovendien op maat gemaakt. Na het boodschappen doen kunnen klanten in het café terecht voor drankjes, broodjes, snacks, patat en gebak.”

Duurzaamheid
De nieuwe Coop supermarkt onderscheidt zich op het gebied van duurzaamheid, meent Brouwer. “Duurzaamheid wordt een steeds belangrijker thema. Tijdens de verbouwing gebruikten we zoveel mogelijk duurzame materialen en in de winkel kozen we onder andere voor energiezuinige verlichting, afgedekte koelingen en verwarming op basis van koelwarmte.” In de winkel is extra aandacht voor biologische en fairtrade producten én een milieuplein waar klanten bijvoorbeeld oude medicijnen, batterijen en frituurvet in kunnen leveren.

Bron: Levensmiddelenkrant.nl

mh_supercoop_05-a840x630.jpg