'Boycot' Cote d'Or door Jumbo blijkt misverstand

DALFSEN – Het prijsgeschil waardoor Jumbo diverse varianten BonBonBloc uit de schappen haalt, bestaat helemaal niet. Een schapkaartje in de Jumbo in Dalfsen dat hierop wees, berust op een misverstand, zegt de formule.

Joost Agterhoek |

Miscommunicatie, zo omschrijft Jumbo-woordvoerder Claire Trügg de schapkaart waar Levensmiddelenkrant maandagochtend over berichtte. “Er is mogelijk in de interne berichtgeving iets verkeerd begrepen. Onze category managers bevestigen dat er geen sprake is van een geschil.”

Exorbitant
Op het kaartje stond te lezen dat Jumbo niet akkoord gaat met ‘exorbitante prijsverhogingen’ en dat er daarom enkele BonBonBloc-repen tijdelijk niet verkoopt. De winkel is reeds gebeld hierover en het kaartje is verwijderd, zegt Trügg.

Bron: Levensmiddelenkrant

bonbonbloc_cote_dor_mondelez_resized_site.jpg