Logo-socials-algemeen-980x1225 Illustratie: VVP

Aldi verkozen tot Vriesvers Supermarkt van het Jaar

HILVARENBEEK – Tijdens de jaarlijkse verkiezingen van het VriesVersPlatform (VVP) is Aldi verkozen tot VriesVers Supermarkt Formule van het Jaar 2026 en Crosta Mollica is winnaar Merk van het Jaar 2026. De prijzen werden uitgereikt tijdens het VriesVers WinnaarsEvent Colden Globes.

Redactie |

Het is voor het zestiende jaar dat het VVP deze verkiezing organiseert. Marktonderzoekbureau Circana dook in samenwerking met YouGov in de cijfers uit de markt. Aldi werd voor het tweede jaar op rij uitgeroepen als winnaar. Lidl eindigde op de tweede plaats, gevolgd door Dirk op plaats drie.

Merken
Bij de merken was het Crosta Mollica dat er met de eer vandoor ging, gevolgd door Franui en Ola. Bij de categorie VriesVers Introductie A-merk eindigde Itsu Chicken Soup Dumplings op de eerste plaats, met 528 IJsballen op plek twee en Iglo Chicken Soup op plek drie.

In de categorie VriesVers Introductie Huismerk was het Jumbo met de Jumbo’s Croissant die de titel pakte. De Plus Kaassticks eindigden op plaats twee en Jumbo nam met de Jumbo Mozzarella Sticks ook de derde plek mee naar huis. Jumbo nam nog een prijs mee naar Veghel. Het won na een live elevator pitch op de avond zelf met de Jumbo’s Traybake Broccoli Wortel de VriesVers Innovatieprijs.

Bron: Levensmiddelenkrant