NECKARSULM – Lidl bouwt in Duitsland een fabriek voor halffabrikaten voor de broodafdelingen van de discounter. De fabriek komt in Ubach-Palenberg waar Lidl sinds vorig jaar al chocoladeproducten produceert.
Dat meldt de Duitse Lebensmittelzeitung. Lidl wil de bouwplannen niet bevestigen, maar bronnen melden aan het vakblad dat het om een fabriek voor diepvries bake off-producten gaat die in de Lidl-winkels worden afgebakken.
Experiment
Zowel in Duitsland als in Nederland experimenteert Lidl met een uitgebreider aanbod groot- en kleinbrood die in de winkels vers worden afgebakken in bake-offovens. Onlangs werd in Apeldoorn (foto) de derde Nederlandse vestiging uitgerust met deze nieuwe broodafdeling. Het broodaanbod in de pilotwinkels telt zo’n dertig artikelen tegenover tien in het oude assortiment. De bouw van de broodfabriek zou er op duiden dat Lidl plannen heeft de bake off-afdelingen uit te rollen naar alle vestigingen.
Bron: Lebensmittelzeitung