6_little_treats_ca902.jpg Klanten kunnen maandelijks tot drie extraatjes krijgen bij Waitrose.

‘Little Treats’ bij Waitrose

BRACKNELL – Waitrose is op 1 september gestart met het testen van een nieuwe manier om leden van het My Waitrose-loyaliteitsprogramma te bedanken voor het winkelen bij hen. Dit doet de Britse supermarktketen door het aanbieden van maximaal drie ‘Little Treats’ per maand, zoals een gratis product of kortingsbon.

Rosanne Wormgoor |

In achttien winkels worden klanten uitgenodigd om deel te nemen aan de proefperiode. Ze kunnen zien hoeveel ze elke maand uitgeven via de ‘Little Treats’-tracker in hun Waitrose-account. Wanneer ze vijftig pond hebben besteed, krijgen ze een ‘Little Treat’-voucher. Bij honderd pond nog een en bij tweehonderdvijftig pond een derde. Aan het begin van elke maand begint de telling opnieuw, zodat klanten het hele jaar door kunnen genieten van kleine traktaties.

Trouwe klanten
Nathan Ansell, cco bij Waitrose, zegt over de extraatjes voor klanten: “We investeren voortdurend en ontwikkelen onze My Waitrose-loyaliteitsclub ten behoeve van onze leden. ‘Little Treats’ is een manier om ons groeiende aantal trouwe klanten er regelmatig aan te herinneren hoeveel we hen waarderen. Het kan iets lekkers zijn, iets nuttigs of iets dat hen doet glimlachen. In de loop van een jaar kunnen ze veel lekkernijen ontvangen en ik hoop dat ze er allemaal aan herinnerd worden dat lid zijn van My Waitrose betekent dat ze deel uitmaken van een speciale club van fijnproevers.”

Dit artikel verscheen eerder in Levensmiddelenkrant. Abonneren? Klik hier.

Lees meer over: