Coop steunt Rode Kruis

VELP – Coop roept haar klanten op om een steentje bij te dragen in de vorm van een donatie aan het Rode Kruis. Voor twee euro kan het Rode Kruis zorgen voor een maaltijd voor mensen die die hulp nu goed kunnen gebruiken. Coop geeft zelf het goede voorbeeld door 5.000 maaltijden te doneren.

Jan de Wit |

Coop Supermarkten biedt in de decembermaand voedselhulp aan mensen die extra kwetsbaar zijn geworden door de coronacrisis. De actie sluit aan bij een initiatief van het Rode Kruis, onder de noemer ‘Maaltijd voor een ander’.

“De meeste mensen in Nederland hebben iedere avond een verse, warme maaltijd op tafel staan, maar er zijn ook mensen die daar onvoldoende geld voor hebben”, stelt Gerard Koning, commercieel directeur bij Coop. “Zij zijn extra hard getroffen door de coronacrisis. Velen van hen zijn hun werk en inkomen kwijt en hebben geen recht op voedselhulp. Door juist deze mensen te steunen, kunnen zij óók van een warme maaltijd genieten.”

Al voor twee euro doneren consumenten een warme maaltijd. “Het Rode Kruis zet deze donatie dan om in een boodschappenkaart. Samen met onze lokale partners reiken we die uit aan mensen die het nodig hebben”, vertelt Heleen van den Berg, hoofd nationale hulp van het Rode Kruis.

Bron: Levensmiddelenkrant

coop-a900x525.jpg