UTRECHT- De Jumbo vestiging aan de Euterpedreef 10 in Utrecht ondergaat een grote metamorfose. De winkel gaat daarvoor twee weken dicht om te verbouwen.
De nieuwe supermarkt krijgt een uitgebreider assortiment met onder andere diepgevroren vis, zoals gamba’s en wilde zalm. Dat kan zelf in een bakje worden geschept en de diverse vissoorten mogen worden samengesteld. Daarnaast komt er een eigen slijterij met gekoelde wijn, een kinderhoek en een Post NL-balie. Tijdens de verbouwing kunnen de klanten terecht bij de vijf overige Jumbo winkels in Utrecht.
Ambachtelijk
Filiaalmanager Claudia van Dalen verheugt zich op de opening op woensdag 21 februari: “Nadat deze winkel in 2009 is geopend, is het nu tijd voor een complete vernieuwing. Samen met ons vertrouwde team kan ik niet wachten om onze klanten straks weer te verwelkomen in onze geheel verbouwde winkel”, vertelt ze. Ter ere van de opening krijgen de eerste honderdvijftig klanten een bos bloemen en de klanten die tot en met zondag 25 februari boodschappen doen vanaf een bedrag van 25 euro krijgen een ambachtelijke appeltaart. Ook algemeen directeur van Jumbo Supermarkten, Frits van Eerd, is trots er een vernieuwde Jumbo winkel bij te krijgen: “Door deze verbouwing kunnen we onze klanten nog beter van dienst zijn.”
Bron: Levensmiddelenkrant