commercialjumbostill.jpg Foto: still uit de Jumbo commercial.

Jumbo trapt WK-seizoen af

VEGHEL – Jumbo trapt het aankomende voetbalseizoen af met een campagne vol feest en spaaracties. Zo introduceren ze een nieuw spaaritem: het Jumbo Juichjack. In de nieuwe commercial zijn bekende gezichten te zien: Rob Kemps heeft een centrale rol, maar ook influencer Russo en topschaatster Suzanne Schulting zijn te zien.

Redactie |

Voor deze nieuwe campagne is ook een nieuw nummer gemaakt: het al bekende nummer ‘Links Rechts’ van Snollebollekes is in een nieuw jasje gestoken met ‘From Left to Right’. De commercial is vanaf 26 mei te zien op de televisie en op social media. De spaaractie voor het Jumbo Juichjack gaat woensdag 27 mei van start.

Een vreugdevolle commercial
In de commercial is te zien hoe een oranjestoet door Nederland trekt. Jumbo wil het voetbalfeest niet alleen in de supermarkten sfeer geven, maar ook in de huiskamers en achtertuinen. Daarbij wil Jumbo een belangrijke boodschap overbrengen: samen de WK-wedstrijden kijken, feestvieren en samen genieten van een goed en lekker assortiment.

Spaaractie
Het oranje Juichjack heeft het model van een varsityjack, waarbij de mouwen afritsbaar zijn en volledig eigen kunnen worden gemaakt met emblemen. Deze emblemen bestaan uit 31 verschillende soorten en kunnen voor € 2 per stuk worden aangeschaft, maar klanten krijgen ze ook gratis bij aankoop van geselecteerde actieproducten. Elke Jumbo-vestiging in Nederland verkoopt een embleem met een eigen plaatsnaam. Daarnaast is er een Curaçao-embleem verkrijgbaar in een selectie vestigingen.

Klanten krijgen bij iedere € 10 aan boodschappen een zegel; met tien zegels is de spaarkaart compleet. Het Juichjack kost met een volledige spaarkaart €11,99, en met nog 400 Jumbo Extra's-punten erbij kost het jack €9,99. Ook is er een kindervariant verkrijgbaar. Deze is zonder spaarkaart eveneens verkrijgbaar voor €9,99.

Bron: Levensmiddelenkrant

Lees meer over: