AMSTERDAM- Medeoprichter van Picnic, Joris Beckers, heeft tijdens de Webwinkel Vakdagen de verwachting uitgesproken dat binnen tien jaar meer dan de helft van de boodschappen via internet wordt gedaan.
Vorig jaar maakte het GfK bekend dat drie procent van alle boodschappen online worden gekocht. Het jaar daarvoor was dat nog 2,1 procent. Picnic is in 2015 van start gegaan en is inmiddels doorgegroeid en heeft een omzet van honderd miljoen euro.
Buitenland
Volgens Beckers is het een kunst om gecontroleerd te groeien. Buitenlandse expansie staat volgens hem voorlopig niet op de planning. Waar wel over na wordt gedacht is om pakketten anders dan boodschappen op te halen en te bezorgen. Nu brengt Picnic bijvoorbeeld al de boeken voor zijn klanten terug naar de bibliotheek, gratis.
Bron: Levensmiddelenkrant/RetailNews