HUIZEN – Discounter Lidl is actief op zoek naar jongeren vanaf 16 jaar die als multi-inzetbare ‘hulpkracht’ aan de slag willen bij een van de 386 vestigingen.
Een vaste bijbaan of tijdelijke vakantiebaan wordt de jeugd in het vooruitzicht gesteld, in een folder die landelijk rouleert. Kandidaten moeten wel van aanpakken weten en van alle markten thuis zijn: ‘Want je bent vakkenvuller, kassier(e) en magazijnmedewerker tegelijk!’, aldus de wervende tekst.
Werksfeer
‘Omdat geen week er hetzelfde uitziet en je werktijden wisselen, maar ook omdat je op verschillende plekken binnen de winkel inspringt’ valt aanvullend te lezen op Lidls website. Een korte training ligt daarbij in het verschiet. De keten wijst er ook op dat het met de werksfeer bij de Lidl wel goed zit. Diverse Lidl medewerkers getuigen daarvan op onder het kopje 'collega's in de winkel'. ‘En je verdient lekker bij’ als hulpkracht besluit de folder. Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.
Bron: Levensmiddelenkrant