DEVENTER - Even een broodje scoren bij de Albert Heijn in je pauze zal binnenkort verleden tijd zijn aan de Lange Bisschopstraat. De kleine AH in Deventer binnenstad sluit binnenkort definitief.
De supermarkt in hartje Deventer sluit op vrijdag 12 september om 17.00 uur voorgoed de deuren en verhuist naar een groter pand aan het Boreelplein 38.
Iedereen verhuist mee
“Alle medewerkers gaan daar uiteraard ook aan de slag”, zo meldt supermarktmanager Marian van Burg aan Indebuurt.nl Deventer. “De fijne sfeer, waar onze winkel zo bekend om staat, nemen we dus gewoon mee.” Het is niet de eerste verhuizing die de supermarkt meemaakt in haar 120-jarig bestaan. Albert Heijn is sinds 1905 in de Korte Bisschopstraat gevestigd. “Eerst op nummer 35 en vanaf 1958 op nummer 30”, zegt Van Burg. “We zitten al 120 jaar in de binnenstad van Deventer en daar komt met de nieuwe vestiging nog een hele lange periode bij.”
Bekende hamster
Het winkelteam staat woensdag 17 september om 11.00 uur enthousiast klaar om iedereen te verwelkomen in hun nieuwe winkel. De levensgrote, bekende hamster komt ook voor foto’s, een barista zorgt voor verse koffie en voor de eerste vijfhonderd klanten is er iets lekkers. “We hopen al onze klanten snel te zien bij Albert Heijn Boreel.”
Bron: Levensmiddelenkrant