ALKMAAR - Vomar kiest, anders dan concurrent Hoogvliet, voor thuisbezorgen en zal de afhaalfunctie in de winkels voorlopig niet uitbreiden.
De Noord-Hollandse keten - die 18 september in stilte live is gegaan met een online aanbod van circa 6900 producten - breidt de afhaalfunctie in zijn 60 winkels voorlopig niet verder uit, zegt een woordvoerder. Concurrent Hoogvliet startte afgelopen woensdag met afhaalbalie’s in zijn 63 winkels en kiest weloverwogen voor afhalen a 2,49 per bestelling.
Tweeslag
Vomar-klanten kunnen al langere tijd op internet besteld banket en luxe kaas, vlees of wilditems afhalen in lokale filialen, maar de keten zegt daar momenteel geen producten aan te willen toevoegen. “We hebben bewust gekozen voor een tweeslag. Klanten kunnen thuis wel een groot dkw assortiment en non-fooditems laten bezorgen”. Vanaf dertig euro worden bestellingen gratis thuisgebracht. Onder dit bedrag wordt 4,95 gevraagd.
Online dc
Het verzamelen van producten en de distributie bij Vomar gebeurt in eerste instantie vanuit de filialen. Pas als de online dienst doorgroeit wil de keten hiervoor een apart magazijn openen.
Bron: Levensmiddelenkrant