AMSTERDAM – Bierbrouwer Heineken en ketchupfabrikant Heinz lanceren hun eerste officiële samenwerking. In een speciale six-pack zit naast vijf flesjes Heineken een fles Heinz-ketchup.
Volgens beide fabrikanten is de combinatie niet meer dan logisch. Al meer dan een eeuw zijn zowel Heineken als Heinz op tafels te vinden waar mensen samen zijn. “Al 150 jaar maken Heinz en Heineken deel uit van de momenten die mensen samenbrengen. Deze zomer maken we het officieel. Van de irrationele liefde die onze fans inspireert om 'all in' te gaan tot onze gedeelde toewijding aan kwaliteit: dit partnerschap is misschien wel ons meest rationele tot nu toe”, zegt chief growth officer van Heinz, Karen Owen.
Momenten
Het gaat volgens de bedrijven om gedeelde momenten, niet om rivaliteit. “Heineken heeft altijd al de nadruk gelegd op het leggen van nieuwe verbindingen. Deze samenwerking is een bewijs dat zelfs de meest onwaarschijnlijke combinaties volkomen natuurlijk kunnen aanvoelen wanneer ze deel uitmaken van gedeelde momenten; het is de match waar we allemaal op hebben gewacht... hoe onverwacht het ook mag zijn”, aldus Nabil Nasser, wereldwijd hoofd van het merk Heineken.
De Heinz x Heineken six-packs zijn deze zomer in een strikt beperkte oplage verkrijgbaar, schrijven de bedrijven. Waar ze te koop zijn, staat er niet bij.
Bron: Levensmiddelenkrant