LOPIK – Oud-Albert Heijn-topvrouw Marit van Egmond treedt toe tot de Raad van Commissarissen van zuivelfabrikant Royal A-ware. Tijdens haar periode als ceo van AH ontwikkelde de zuivelfabrikant samen met Albert Heijn het “Beter voor Koe, Natuur & Boer”-programma.
Van Egmond was bijna zeven jaar ceo van AH, slijterijketen Gall & Gall en drogisterijketen Etos. Zij verliet het bedrijf vorig jaar na een carrière van ruim 25 jaar bij Ahold Delhaize. In die periode groeide het bedrijf sterk door een grote focus op private label, digitalisering, overnames en nieuwe partnerships, waaronder die met Royal A-ware.
“Wij zijn zeer verheugd om Marit te verwelkomen in onze Raad van Commissarissen. Met haar uitgebreide kennis en ervaring versterkt ze onze raad. Royal A-ware zal dan ook zeker profiteren en verder kunnen groeien door zowel haar ervaring op het gebied van retail als op het gebied van management van internationale organisaties”, aldus Jan Anker, bestuursvoorzitter van Royal A-ware.
Bron: Levensmiddelenkrant