HAAREN – Een klant van de AH in Haaren, Titi Koolsbergen, voelde zich van de week door de filiaalmanager neergezet als een oplichter. Ze wilde dertien volle zegelboekjes, (goed voor 700 euro) inleveren, maar de manager gaf ze terug en zei dat ze vals waren.
Dit schrijft De Telegraaf woensdag. Koolsbergen was volgens de krant van slag door het voorval. Haar man heeft jarenlang boodschappen gedaan bij de Albert Heijn in Haaren en kocht altijd spaarzegels. Toen zij ze wilde inleveren zei de filiaalmanager dat hij twijfelde aan de echtheid van de boekjes. Koolsbergen wilde ereherstel, excuses en alsnog haar zegels verzilveren.
Excuses
Dit is ondertussen gebeurd. De AH-vestiging heeft excuses aangeboden en Koolsbergen krijgt vandaag een bosje bloemen en mag haar zegels verzilveren. "Op de zegelsboekjes zaten verouderde zegels, van zo'n vijftien jaar oud. Dat zag de filaalmanager en vandaar dat hij twijfelde aan de echtheid. Maar dat is natuurlijk geen excuus", verklaart een woordvoerder Maurice Ouderland van Albert Heijn.
Bron: De Telegraaf