Super de Boer introduceert eigen klantenkaart

BEMMEL - Super de Boer komt in week 45 met een nieuwe spaarkaart. De nu gebruikte Rocks' kaart, vervalt. Het bedrijf maakte dit woensdagmiddag bekend op de Najaarsbeurs in Bemmel.

Redactie |

Volgens formulemanager Wim Junte zijn er meerdere redenen voor de stap. Eén daarvan is dat het risico bestaat dat de Rocks' kaart vanaf 2010 technisch niet meer goed functioneert. “Ook geeft een klantenkaart meerwaarde aan het merk Super de Boer”, aldus Junte. De nieuwe kaart is sneller qua transactietijd en heeft als bijkomend voordeel dat de grutter meer inzicht krijgt in de persoonlijke klantenprofielen van gebruikers. Hiermee is specifieke klantgerichte marketing mogelijk. Bestaande Rocks' punten worden overgezet op de nieuwe kaart. Wat ook blijft is dat klanten voor 220 punten een Rocks' Vijfje ontvangen, dat te besteden is bij Scapino, Blokker, Music Store, Halfords, Intersport en Bever Sport.

Texaco, de enige andere keten waarbij ook Rocks gespaard konden worden, stapt ook over op een nieuwe kaart. Details hierover ontbreken nog.

Bron: